ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку віднесення видів рослинного і тваринного світу та інших видів живих організмів до інвазійних чужорідних видів»

23/05/2024 : 11:45

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку віднесення видів рослинного і тваринного світу та інших видів живих організмів до інвазійних чужорідних видів»

Проєкт наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку віднесення видів рослинного і тваринного світу та інших видів живих організмів до інвазійних чужорідних видів» (далі – проєкт наказу) розроблено з метою реалізації положень Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року», Указу Президента України від 17 грудня 2021 року № 668, яким уведено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 жовтня 2021 року «Про Стратегію біобезпеки та біологічного захисту», Плану заходів з реалізації Стратегії біобезпеки та біологічного захисту на 2022-2025 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07 липня
2022 року № 573, в частині створення передумов для підготовки та затвердження Переліку інвазійних чужорідних видів України.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт наказу

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт наказу, адреса та телефон

Департамент природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел.: (044) 206-30-82.

Строк прийняття зауважень та пропозицій до проєкту наказу від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення. Зауваження та пропозиції надаються на поштову адресу Міндовкілля: вул. Митрополита Василя Липківського, 35; м. Київ, та електронну адресу: [email protected]