ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2023 р. № 1137»

06/05/2024 : 16:06

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України

«Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2023 р. № 1137»

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2023 р. № 1137» (далі – проєкт постанови) розроблений з метою забезпечення належного виконання положень Закону України «Про управління відходами» суб’єктами господарювання, які здійснюють операцій з оброблення відходів в умовах збройної агресії російської федерації.

Проєктом постанови пропонується подовжити строк дійсності поданих суб’єктами господарювання декларацій про провадження господарської діяльності про здійснення операцій з оброблення відходів протягом 9 календарних місяців.

Реалізація проєкту постанови дозволить суб’єктами господарювання, які здійснюють операцій з оброблення відходів, належним чином підготувати документи, які додаються до заяви про отримання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів, передбачених статтею 42 Закону України «Про управління відходами».

Назва органу виконавчої влади, що розробив нормативно-правовий акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив нормативно-правовий акт, адреса та телефон

Відділ формування політики з управління відходами Департаменту цифрової трансформації, електронних публічних послуг  та управління відходами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-68, [email protected].

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу приймаються протягом місяця з дня його офіційного оприлюднення на вказану пошту та електронну адресу.