Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії екологічної безпеки та адаптації до зміни клімату до 2030 року»

01/03/2021 : 17:23

З метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії екологічної безпеки та адаптації до зміни клімату до 2030 року» Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України оголошує про його публікацію.

Проєкт розпорядження розроблений на виконання пункту 66 Стратегії національної безпеки України, затвердженої Указом Президента України  від 14 вересня 2020 року № 392, та пункту 4 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 вересня 2020 року «Про Стратегію національної безпеки України», уведеного в дію зазначеним Указом. Метою розроблення є зменшення впливу наслідків зміни клімату для підвищення рівня екологічної безпеки в Україні

Проєкт розпорядження розміщено на офіційному веб–сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Зауваження та пропозиції стосовно проєкту розпорядження у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення на адресу Міндовкілля (м. Київ, вул. Митрополита  Василя Липківського, 35) або до Департаменту стратегічного  планування та міжнародної співпраці Міндовкілля, тел. (044) 206-33-13, e-mail:  loboda.a @mepr.gov.ua.

Проєкт