ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції господарської діяльності у довкіллєвій сфері»

11/05/2023 : 12:36

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції господарської діяльності у довкіллєвій сфері»

Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції господарської діяльності у довкіллєвій сфері» (далі – проєкт Закону) розроблено на виконання Протоколу засідання Міжвідомчої робочої групи з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання від 09.02.2023 № 2.

Назва органу виконавчої влади, що розробляв нормативний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробляв нормативний акт, адреса та телефони

Департамент цифрової трансформації та електронних публічних послуг вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ (206-31-55, e-mail: [email protected]).

Зазначений проєкт Закону оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного проєкту Закону від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення. Зауваження та пропозиції надаються на поштову адресу Міндовкілля: вул. Митрополита Василя Липківського, 35; м. Київ та електронну адресу: [email protected].

Проєкт Закону

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

Повідомлення