ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації пілотного проєкту щодо надання комплектів дерев’яних елементів каркасного будинку з поперечно-клеєної деревини для забезпечення житлом дитячих будинків сімейного типу, малих групових будинків та прийомних сімей у 2023 році»

16/01/2023 : 15:35

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ

проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації пілотного проєкту щодо надання комплектів дерев’яних елементів каркасного будинку з поперечно-клеєної деревини для забезпечення житлом дитячих будинків сімейного типу, малих групових будинків та прийомних сімей у 2023 році»

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України оголошує про опублікування проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації пілотного проєкту щодо надання комплектів дерев’яних елементів каркасного будинку з поперечно-клеєної деревини для забезпечення житлом дитячих будинків сімейного типу, малих групових будинків та прийомних сімей у 2023 році» на офіційному веб-сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України мережі Інтернет – https://mepr.gov.ua, у підрозділі «Консультації з громадськістю», розділу «Громадянам».

Дія пілотного проєкту поширюватиметься на: центральні органи виконавчої влади; сільські, селищні, міські ради; державні лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, окремі групи населення.

Можливі наслідки впровадження пілотного проєкту: забезпечення врегулювання питання щодо надання комплектів дерев’яних елементів каркасного будинку з поперечно-клеєної деревини для забезпечення житлом дитячих будинків сімейного типу, малих групових будинків та прийомних сімей у 2023 році, з метою створення належних умов для проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі дітей з інвалідністю.

Назва структурного підрозділу, що розробляв нормативний акт, адреса та телефони: Департамент збалансованого природокористування Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ (тел. (044) 206-31-53, e-mail: [email protected]).

Строк прийняття зауважень та пропозицій до проєкту акта від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на адресу розробника: вул. Митрополита Василя Липківського, 35; м. Київ, тел. (044) 206-31-00; 206-31-43; факс (044) 206-31-53; e-mail: [email protected].

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю буде опубліковано шляхом оприлюднення на своєму офіційному веб-сайті, https://mepr.gov.ua, у підрозділі  «Консультації з громадськістю», розділу «Громадянам» не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Повідомлення про проведення електронних консультацій

Проєкт постанови

Проєкт Порядку

Пояснювальна записка