ПРООН в Україні передала Державній екологічній інспекції матеріали для проведення спостережень у зоні впливу від підриву Каховської ГЕС

14/07/2023 : 16:26

Через теракт рф на Каховській ГЕС постраждалі регіони потребують постійного спостереження за станом водних ресурсів. Таку роботу майже щоденно виконують міжрегіональні тероргани Держекоінспекції у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській та Одеській областях. Фахівці відбирають та досліджують проби вод з Дніпра, Інгульця та Чорного моря.

Такий обсяг робіт потребує великої кількості витратних матеріалів. І з цим нашим фахівцям нещодавно допомогла ПРООН в Україні. Передала лабораторіям Державної екологічної інспекції Південного округу, Південно-Західного округу та Придніпровського округу витратні матеріали для проведення спостережень за станом вод. Це тест-набори, реактиви, фільтри тощо. Це допоможе забезпечити першочергові потреби у витратних матеріалах для проведення вимірювань та збільшення їх кількості.

Дякуємо проєкту ПРООН в Україні «Підтримка якнайшвидшого відновлення у місцевостях України, що постраждали від війни» за спільну роботу для протидії наслідкам масштабного екоциду рф! Це важливо для здоров’я й захисту жителів постраждалих регіонів та довкілля.