Питання забезпечення водою Півдня на контролі в Офісі Президента України та Кабінеті Міністрів України. Тому максимально акумулюємо зусилля, щоб вкластися у встановлені графіки

23/08/2023 : 22:59

Про це Міністр Руслан Стрілець повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Традиційно щосереди очільник Міндовкілля провів координаційну нараду із представниками Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької обласних військових адміністрацій, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України; Міністерством охорони здоров’я України; Державним агентством водних ресурсів України; Державною службою геології та надр України; Державним агентством лісових ресурсів України; Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України.

“Наше завдання – забезпечити системний підхід до планування на наступні роки бюджетних витрат на такі роботи. Доручив Держводагентству розробити довгострокове комплексне рішення задля забезпечення водними ресурсами не лише південних, а й східних областей з урахуванням їх деокупації”, – зазначив Руслан Стрілець.

За словами Руслана Стрільця, триває активна підготовка до опалювального сезону: “На сьогодні Держлісагентство здатне повністю забезпечити потреби, сформовані регіонами. На складах ДП “Ліси України” по всій країні – 182 тис. кубометрів деревини, заготівля триває. Однак вже сьогодні маємо планувати логістику та подбати про запаси деревини у регіонах, які потребуватимуть цього найбільше цієї зими. Холоди не повинні застати нікого зненацька. Люди мають бути впевнені, що цієї зими вони будуть з теплом”.