Рік тому звільнення села Мощун у Київській області поклало початок визволенню від окупантів понад 1000 населених пунктів у різних областях України

22/03/2023 : 12:02

Звільнення північних регіонів України від російської окупації навесні 2022 року показало не лише нашому народу, але й усім в світі, що Україна може перемогти у цій війні. Була знищена ілюзія про росію як нібито цивілізовану країну. Коли наші Сили оборони та безпеки звільнили північні регіони, відкрилася повна правда про те, що несе із собою росія: це катівні, розстріли, мародерство і злочини проти довкілля. 

Окупанти залишили після себе тисячі гектарів спалених та понищених окопами лісів. Тільки у Мощуні було зруйновано понад 2 тис. будівель. Руйнування поселень призводить до забруднення довкілля будівельним сміттям та азбестом. Наслідки такого забруднення для довкілля будуть проявлятися роками.

Ми не можемо залишити жодного українського міста і села в російській неволі. Бо це матиме тіж наслідки, які світ побачив вперше в Бучі та в інших містах і селах півночі після вигнання окупанта.

Тож як визволили Північ рік тому, так само звільнимо від окупантів і всю Україну!

#МістаГероїв