росію не включили до складу Бюро ДОНТТК Конвенції ООН про біорізноманіття

28/03/2022 : 20:22

Про таке рішення Допоміжного органу з наукових, технологічних та технічних консультацій Конвенції ООН про біологічне різноманіття у своєму твітері повідомило Постійне представництво України при Офісі ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві.

«27 березня у Женеві на 24-й зустрічі Допоміжного органу з наукових, технологічних та технічних консультацій Конвенції ООН про біологічне різноманіття представника Чехії обрали до складу Бюро допоміжного органу. За це на регіональному засіданні регіону Центральної та Східної Європи проголосувала переважна більшість країн. Усього від регіону Центральної та Східної Європи до складу Бюро ДОНТТК було дві кандидатури – від Чехії та росії», – йдеться у повідомленні.

Міндовкілля дякує міжнародним партнерам за підтримку України. росія, як країна-агресор, не заслуговує на місце в цьому екологічному органі ООН, адже вже давно грубо порушила загальнолюдські принципи і норми міжнародного екологічного права, показала неповагу до всіх країн-учасниць. Нападаючи на Україну, росія руйнує довкілля та ставить під загрозу ядерну безпеку світу та глобальний мир.

Нагадаємо, що на початку березня Україна звернулася до всіх договірних сторін конвенцій із захисту довкілля зупинити дію 14 міжнародних природоохоронних договорів відносно окупанта, що включає припинення членство держави-агресора у керівних та дорадчих органах міжнародних природоохоронних організацій.