Розширення території Голосіївського Нацпарку стане важливим кроком для збереження природи Києва

05/05/2023 : 13:45

Про це перший заступник Міністра Олександр Краснолуцький зауважив під час зустрічі з представниками Київської міської військової адміністрації та громадської організації «Офіс трансформації». Вони обговорили необхідність розширення території Нацпарку «Голосіївський» та переваги, які це принесе столиці України.

«Міндовкілля приділяє багато уваги розвитку та збереженню природно-заповідного фонду та готове тісно співпрацювати з усіма зацікавленими сторонами, щоб територія Голосіївського нацпарку була збільшена. Адже це не лише збереження довкілля, а й розвиток екосистемних послуг, які надає громаді міста природа парку: чисте повітря, вода, ґрунти, регулювання мікроклімату та водного режиму», – зауважив Олександр Краснолуцький.

За результатами наради учасники вирішили звернутися до Київського міського голови щодо сприяння розширенню території Нацпарку «Голосіївський» та винесення відповідного рішення на пленарне засідання Київської міської ради.

Нагадаємо, що у березні цього року Міндовкілля схвалило клопотання Нацпарку про зміну його меж шляхом розширення території та направило відповідні матеріали до Київської міської військової адміністрації для подальшого погодження клопотання з власниками та первинними користувачами природних ресурсів у межах територій, рекомендованих для заповідання.