Руслан Стрілець: Німеччина – надійний партнер України

25/04/2024 : 9:40

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець провів зустріч з Федеральною Міністеркою захисту довкілля, ядерної безпеки та захисту прав споживачів Федеративної Німеччини Штеффі Лемке. Вони обговорили підготовку до Ukraine Recovery Conference-2024 та запуск на її полях Платформи зеленого відновлення для України.

За словами Руслана Стрільця, це відкриває багато нових можливостей для розвитку України та пришвидшення євроінтеграційних реформ у сфері довкілля.

“Зі Штеффі ми постійно на звʼязку. Наші стріми незмінні: реалізація пункту 8 Формули миру Президента Володимира Зеленського, імплементація положень Екологічного договору для України та подальша співпраця у спільних проєктах із реформи запобігання промисловому забрудненню, розвитку кліматичної політики, зеленого відновлення та розвитку природно-заповідного фонду. Дякую моїй візаві пані Міністерці за проєкти, які допомагає реалізовувати Уряд Німеччини в Україні. Вони наближають нас до ЄС”, – зазначив Міністр Руслан Стрілець.