Руслан Стрілець оглянув Садибу Бантиша на Донеччині

18/12/2021 : 20:37

Під час робочої поїздки на Донеччину, в.о. Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець прибув до регіонального ландшафтного парку «Краматорський» , де ознайомився з роботою парку, у тому числі, зі старовинною садибою «Бантиша», що знаходиться в межах парку на рекреаційній ділянці «Візит-Центр».

Цей центр почали будували у 2019 році для облаштування Музею природи. Він стане новим та інтерактивним майданчиком для проведення еколого-освітньої діяльності, що підвищить рівень екологічної культури громадян. Крім того, це репрезентуватиме місцевість та концепції охорони довкілля у привабливому та цікавому для відвідувачів форматі.

«Міндовкілля проводить багато роботи для розбудови об’єктів природно-заповідного фонду. За 2021 рік ми розширили такі теріторіі на 35,5 тис га. У наступному році плануємо розбудову їх привабливості з точки зору туристичних магнітів. Щоб Україна пишалася цими мальовничими об’єктами. Вони мають бути доступними для туристів та забезпечити їх самоокупність. Тільки так ми зможемо забезпечити розвиток природно-заповідного фонду України», – повідомив Руслан Стрілець.

В.о.Міністра також ознайомився з ходом будівництва реабілітаційного центру для диких птахів на території ландшафтного парку. У цьому центрі мають створити комфортні умови для перебування хворих птахів. Пірнатих до цього притулку будуть звозити з усієї України для лікування та адаптації.