Руслан Стрілець: Україна вже має план та розуміє ключові етапи його реалізації для досягнення кліматичних цілей

27/11/2023 : 16:38

Вектор кліматичної політики України Міністр Руслан Стрілець обговорив  з Єврокомісаром з питань клімату Вопке Хукстра у Брюсселі.

“2023 рік став найспекотнішим роком для планети, про це говорять вчені. Україна переживає черговий свій найзапекліший рік  – другий рік війни. Але попри це, ми ні на день не відмовилися від взятих зобов’язань та разом зі світом рухаємося кліматичним порядком денним. Для нас це не лише питання боротьби із глобальною зміною клімату. Це стратегія зеленої відбудови України!”, – зазначив Міністр. 

За його словами, російська агресія додала нових викликів у світовий кліматичний трек. Але через це, заходи з адаптації міст та регіонів стають ще вагомішим пріоритетом для України. 

“Дякую також DG Clima та Курту Ванденберге за конструктивний діалог. Щоб продовжувати якісно вибудовувати свою кліматичну архітектуру, нам важливий досвід ЄС. Цінуємо кожну рекомендацію міжнародних партнерів”, – наголосив Міністр.

Більш розгорнуто нову кліматичну політику України буде презентовано у павільйоні України на кліматичній конференції СОР28.

Наразі ж у Брюсселі триває діалог щодо екологічних наслідків агресії рф не лише для України, але й для всього світу.