​​Спілкування з природою допомагає нашим захисникам відновити ментальне здоровʼя: працівники Нацпарку “Північне поділля” започаткували курс реабілітації для військовослужбовців

10/11/2023 : 15:53

Насолодитися краєвидами, прогулятися та послухати історію місцевості, а поспілкуватися одне з одним у спокійній обстановці біля багаття. Ось такий відпочинок організували для військовослужбовців 146 окремого ремонтно-відновлювального полку працівники Національний природний парк “Північне Поділля”

За словами заступника командира полку з морально-психологічного забезпечення Андрія Грузінцева, такі заходи – це певною мірою курс морально-психологічної реабілітації для військовослужбовців після повернення із зони бойових дій. Тому в планах працівників НПП систематично що два тижні організувати такий відпочинок для наших захисників.

Усе це в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я #Тияк, яка впроваджується за ініціативи першої леді України Олени Зеленської. Більше про те, як зберегти або поліпшити свій моральний стан ви можете дізнатися на сторінках програми “Тияк”.