Туристичний сезон 2024 у національному природному парку «Подільські Товтри» офіційно розпочався

12/04/2024 : 16:38

Цього року для відвідувачів парку підготовлено чимало оновлень, які в першу чергу стосуються комфортного перебування на наших рекреаційних ділянках. Найбільше їх – на всіма улюбленій рекреаційній ділянці «Давня Бакота». І головне тут – зручність та доступність для всіх груп населення. Адже безбар’єрність – це про якість та повноту життя кожної людини.

Окрім візит-центру, який цьогоріч працюватиме наповну, збудовано дерев’яну підвісну доріжку. Еколого-пізнавальна стежка «Водно-болотне угіддя «Бакотська затока» обладнана інформаційними стендами та інтерактивами, а також відповідною рекреаційною інфраструктурою.

Для зручності відвідувачів рекреаційної ділянки «Давня Бакота» впроваджено систему аудіогідів. Відсканувавши QR-код, зображений на табличці, та перейшовши за посиланням, ви можете здійснити самостійну екскурсію та дізнатися все про маршрут, яким мандруєте. Таблички з аудіогідами розташовані на кожній зупинці стежки та розповідають про рослинний і тваринний світ національного парку, цікаві екскурсійні об’єкти, пам’ятки культури, архітектури та археології тощо.

У планах НПП «Подільські Товтри» – облаштувати аудіогідами всі стежки та туристичні маршрути Парку для комфортного і разом з тим пізнавального відпочинку наших відвідувачів.

Нагадаємо, що за ініціативи першої леді України Олени Зеленської реалізується Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.