У парку-пам’ятці «Межигір’я» завершений процес огляду всіх об’єктів критичної інфраструктури та ведеться підготовка до передачі нерухомого та рухомого майна в управління державній установі

16/05/2024 : 9:48

У Міндовкіллі відбулася міжвідомча нарада під головуванням першого заступника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександра Краснолуцького за участю представників Фонду державного майна України, АРМА, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та парку-пам’ятки «Межигір’я».

Йшлося про завершення процесу передачі майна у державне управління парку-памʼятки «Межигірʼя», а саме підписання актів усіма учасниками процесу. Загалом йдеться про передачу в управління систем енергетичного-, водо- теплозабезпечення парку-памʼятки. 

Як повідомлялось раніше, міжвідомча комісія у складі представників спеціальної адміністрації парку-пам’ятки «Межигір’я» і АРМА, за участі представників Фонду державного майна України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з 1 травня 2024 року розпочала роботу з огляду рухомого майна, що знаходяться на території державного парку-пам’ятки і на які накладений арешт у кримінальному провадженні по справах експрезидента-втікача після Революції Гідності. 

Результатом роботи комісії має стати передача арештованих активів, визначених додатком до розпорядження Кабміну, в управління державного парку-пам’ятки.

З моменту завершення роботи міжвідомчої комісії, тобто після передачі майна в управління державної установи, всі надходження від діяльності парка-пам’ятки «Межигір’я» надходитимуть в державну скарбницю.