Україна відзначає Всесвітній день прибирання

17/09/2022 : 16:17

Попри війну сьогодні українці виходять на толоки та разом з усім цивілізованим світом долучаються до Всесвітнього дня прибирання. І хоча цього року в Україні заходи не масові, але їх цінність ще більша. Бо вони демонструють згуртованість нашого народу та бажання берегти спільну домівку, середовище, в якому живемо.

Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Євгеній Федоренко разом з Всеукраїнським молодіжним рухом “Let’s do it Ukraine” та небайдужими громадянами сьогодні поприбирали на одній з локацій у Національному комплексі «Експоцентр України».

“Навіть війна не може зупини українців у бажанні постійно робити свою країну чистішою та кращою. Міндовкілля вдячне всім, хто сьогодні як може дбає про нашу спільну землю. Ми ж у міністерстві працюємо над тим, щоб в Україні на повну запрацювала реформа управління відходами. Мова не лише про сортування сміття, але й про зменшення його продукування, про сучасні європейські безпечні полігони та мережу необхідних сміттєпеперобних потужностей, про введення в дію розширеної відповідальність виробника та принципу “забруднювач платить”, про вирішення проблем із промисловими та небезпечними відходами, а також із відходами руйнації. І звичайно ж, мова про рух нашої країни до чистого європейського майбутнього», – відзначив Євгеній Федоренко.