Україна завершила роботу над 9 проєктами Планів управління річковими басейнами: розпочалося громадське обговорення

25/12/2023 : 11:29

Україна поступово переходить на нові європейські правила водної політики. Громадські обговорення проєктів Планів управління річковими басейнами для дев’яти основних річкових басейнів України триватимуть щонайменше 6 місяців. Після цього документи будуть подані на розгляд та схвалені Кабінетом Міністрів України. Розраховуємо, що вже з 1 січня 2025 року Плани управління річковими басейнами набудуть чинності.

За словами Міністра Руслана Стрільця, ПУРБ для всіх 9 річкових басейнів України повністю відповідають Водній Рамковій Директиві ЄС. Кожен План містить перелік заходів для досягнення «доброго» стану вод. Загальна сума інвестицій на реалізацію 1635 заходів – 336 млрд гривень. Майже всі заходи – будівництво, реконструкція та модернізація очисних споруд та каналізаційних мереж.

Проєкти документів можна переглянути за посиланням – https://bit.ly/41zGGOz

Запрошуємо всі зацікавлені сторони долучитись до обговорення проєктів ПУРБ і зробити свій внесок у формування стратегічних документів розвитку річкових басейнів. Усі пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронну адресу: [email protected]