Українські заповідники та національні парки стали прихистком для вимушених переселенців

04/04/2022 : 19:44

Українські заповідники та національні парки стали прихистком для вимушених переселенців та екоосвітніми центрами для дітей і їх батьків

Сьогодні наші заповідні установи є не лише територією захисту природи, але й прихистком для багатьох вимушених переселенців з найгарячіших місць, де ведуться бойові дії.

Працівники природно-заповідного фонду намагаються підтримати кожного, кому довелося покинути свою домівку. Щоб розрадити людей та показати всю красу і різноманіття української природи, для гостей організовують пізнавальні екскурсії, майстер-класи, еко-квести.

Діти у цей складний час потребують особливої уваги. Тож, для маленьких українців співробітники екоосвітніх відділів заповідних установ проводять окремі заняття. У вигляді різноманітних ігр та забавок вони разом вивчають рослинний та тваринний світ, роблять поробки на весняну тематику, обговорюють питання збереження природи.

Ділимося з вами фото із таких пізнавальних занять та дякуємо працівникам заповідників і національних парків за самовіддану роботу, збереження природних екосистем та біорізноманіття, а також підтримку українців в умовах воєнного стану.

Бо поряд із новинами про злочини окупанта, наслідки жорстокості російської армії, від яких жахається весь світ, вважаємо, що має бути публічним і позитив, який демонструє людяність, єднання нашого народу та вселяє впевненість, що українці обов’язково переможуть!