В’єтнам готовий підтримувати Україну у сфері впровадження довкіллєвих реформ

12/01/2024 : 14:15

Про це Міністр Руслан Стрілець домовився на зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом В’єтнаму в Україні та в Молдові, Нгуєном Хоан Тханем. Вони обговорили реалізацію в Україні реформ управління відходами, лісової галузі, а також можливості співпраці наших країн у довкіллєвій сфері.

За словами Руслана Стрільця, Україна та В’єтнам мають багато спільних тем для обговорення, адже В’єтнам – країна, яка також має досвід війни та відбудови.

Як зауважив пан Нгуєн, довкілля В’єтнаму досі страждає від наслідків бойових дій. Країна пам’ятає та цінує допомогу України, тож безапеляційно підтримує нас у боротьбі з російським терором і вже готова спрямувати в Україну своїх спеціалістів.

На зустрічі також йшлося про реалізацію Формули миру Президента Володимира Зеленського, Довкіллєву декларацію, обрахунок збитків та можливості притягнення рф до відповідальності. Зокрема, про важливість цього треку не тільки для України, але й для всього світу й держав, які переживають військову агресію. Це перший такий досвід масштабного обрахунку екологічних збитків в історії людства, проте не виключено, що вони перевищать збитки інфраструктури.

Дякуємо В’єтнаму за підтримку нашої держави. Сподіваємось, разом у нас вийде зробити багато для того, щоб війни та їх наслідки залишилися у минулому.