Врятоване ведмежа очікує на відправку до Центру реабілітації в Греції

03/05/2023 : 8:57

Міндовкілля спільно з працівниками Нацпарків «Ужанський» та «Синевир», ГО «ЕкоГалич» опікується трансфером знайденого на території Ужанського Нацпарку ведмежати до Центру реабілітації в Греції.

Щоб з’ясувати, куди зникла мама ведмедика службою охорони Ужанського нацпарку була проведена робота з місцевим населенням та направлено звернення до Спеціалізованої екологічної прокуратури щодо розслідування цього випадку.

Водночас у соцмережах почала ширитися інформація про вбиту прикордонниками Відділення прикордонної служби «Стужиця» ведмедицю. На цю інформацію відреагувало та спростувало її Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон. За їх інформацією, тіло ведмедя військовослужбовці прикордонного підрозділу виявили під час патрулювання з охорони державного кордону.

Щоб з’ясувати дійсні обставин загибелі тварини та притягнути порушників до відповідальності за її вбивство, Міндовкілля направило відповідне звернення до Національної поліції України та Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генерального прокурора.