Як Миколаївщині адаптуватися до зміни клімату: запрошуємо на презентацію проєкту Стратегії

13/02/2024 : 10:55

16 лютого експерти проєкту APENA3 на прикладі Миколаївської області вперше поділяться результатами роботи над розділом Стратегії щодо заходів з адаптації до зміни клімату. 

Миколаївщина є однією з пілотних областей, для яких експерти проєкту APENA 3 розробляють кліматичні стратегії та плани імплементації адаптаційних заходів. Дві інші області – Львівська та Івано-Франківська.

Як і увесь український Південь, Миколаївщина відчуває наслідки зміни клімату гостро, вони приходять у вигляді найвищих в Україні показників зростання середньорічних температур та екстремальних погодних явищ, впливу на стан аграрного сектору. Також, ця область одна з найбільш постраждалих від воєнних дій. Тож робота з нею є надзвичайно важливим аспектом для подальшого розвитку і відбудови України з урахуванням адаптації до зміни клімату. 

На прикладі кожної з пілотних областей у 2023 році вже були представлені 2-й розділ про визначення поточного стану довкілля та 3-й розділ з результатами оцінки чутливості та вразливості секторів економіки до зміни клімату. 

Коли: 16 лютого 2024 року.

Час: 10:00 – 12:00.

Для участі  у події потрібно зареєструватися за посиланням

Після реєстрації учасники та учасниці отримають посилання на зустріч та матеріали вебінару. 

Після завершення роботи над стратегіями адаптації до зміни клімату для трьох пілотних областей, їх буде передано в місцеві робочі групи для обговорення. 

Переглянути запис попереднього вебінару, який був присвячений оцінці вразливості Миколаївщини можна ТУТ.