Заступниця Міністра Олена Крамаренко з робочою поїздкою відвідала м.Богуслав на Київщині

01/12/2023 : 13:45

Там спільно з заступницею голови Київської обласної військової адміністрації Лесею Карнаух, заступником начальника Держекоінспекції Столичного округу Андрієм Вагіним, в.о. начальника Регіонального офісу водних ресурсів річки Рось Максимом Поляковим та Богуславським міським головою Віталієм Хоменком, Олена Крамаренко обговорила стан та  результати обстежень водойм у басейні р. Рось й подальші кроки задля її відновлення.

“Проблеми річки Рось будуть вирішені коли громади, органи місцевого самоврядування та органи державної влади діятимуть в синергії. Щоб зберегти природні ресурси та забезпечити стале майбутнє, потрібно приймати виважені управлінські рішення як на місцевому, так і на загальнодержавному рівнях, які будуть стратегічно послідовними і не суперечитимуть одне одному”, – зазначила Олена Крамаренко

За підсумками наради представникам об’єднаних територіальних громад доручено проаналізувати режими експлуатації гідротехнічних водопідпірних споруд та доцільність експлуатації штучних водних об’єктів на річці  Рось. Усі дії органів мають бути спрямовані на досягнення “доброго” стану річки.