​​Завдяки проєктам Нацпарку «Гуцульщина» Косівська територіальна громада у 2023 році визнана найкращою туристичною громадою Прикарпаття

08/01/2024 : 12:43

Торік Нацпарк за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства в Україні та Українського культурного фонду реалізував два важливі проєкти, які вже дали значний внесок у підвищення рекреаційної привабливості Гуцульщини:

  • “Гуцулик” — про збереження породи унікальних гуцульських коней. Перші згадки про них датовані ще 1603 роком. Проєкт не лише зберігає цю породу, але і створює дружнє до природи підприємництво, а саме: оздоровчу верхову їзду та інші послуги для туристів.
  • “Гуцульська світлиця” — новий концептуальний та креативний продукт для відвідувачів Косівщини. Музей «Гуцульська світлиця» демонструє давні традиції та обряди гуцулів через сучасні інтерактивні експозиції, доповнену реальність, майстер-класи, розважальні програми тощо. Проєкт реалізувався нацпарком у співпраці з Косівським інститутом прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв.