Повідомлення про оприлюднення до проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про охорону атмосферного повітря» з метою удосконалення механізму регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря»

16/10/2020 : 12:57

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення до проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про охорону атмосферного повітря» з метою удосконалення механізму регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря»

Проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про охорону атмосферного повітря» з метою удосконалення механізму регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря»  розроблено з метою удосконалення механізму регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, видачі дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та в частині встановлення вимог до установ, організацій та закладів, яким надається право на розробку документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів для суб’єктів господарювання, для отримання дозволу на викиди

Назва органу виконавчої влади, що розробляв регуляторний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробляв регуляторний акт, адреса та телефони

Департамент дозвільно-ліцензійної діяльності та запобігання промисловому забрудненню, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, (206-31-43, 206-31-30 (факс), [email protected])

Зазначений проєкт Закону України та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля: www.menr.gov.ua

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного нормативного акта від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на адресу розробника: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35; тел. (044) 206-31-00; 206-31-43; факс (044) 206-31-07; e-mail: [email protected].

Проєкт закону

Пояснювальна записка

АРВ

Порівняльна таблиця