ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Правил технічної експлуатації полігонів, припинення експлуатації, рекультивації та догляду за полігонами після припинення їх експлуатації»

27/06/2023 : 11:09

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Правил технічної експлуатації полігонів, припинення експлуатації, рекультивації та догляду за полігонами після припинення їх експлуатації»

Проєкт наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Правил технічної експлуатації полігонів, припинення експлуатації, рекультивації та догляду за полігонами після припинення їх експлуатації» (далі – проєкт наказу) розроблений з метою реалізації положень частини третьої статті 40 Закону України «Про управління відходами».

Метою проєкту наказу є встановлення єдиних правил технічної експлуатації полігонів, припинення експлуатації, рекультивації та догляду за полігонами після припинення їх експлуатації.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проект наказу

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проект наказу, адреса та телефон

Відділ формування політики з управління відходами Управління з питань управління відходами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035,
тел. (044) 206-31-68, [email protected].

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу приймаються протягом місяця з дня його оприлюднення на вказану пошту та електронну адресу.

Наказ

Наказ доопрацьований

Правила

Правила доопрацьовані

ПЗ