Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про приєднання України до Мінаматської конвенції про ртуть»

28/08/2020 : 12:09

Проект Закону України «Про приєднання України до Мінаматської конвенції про ртуть» розроблено Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України відповідно до вимог частини сьомої статті 9 Закону України «Про міжнародні договори України» на виконання пункту 1 Рекомендацій парламентських слухань на тему «Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п’ять років», схвалених постановою Верховної Ради України від 14 січня 2020 року № 457-IX, пункту 64 Основної частини Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2020 рік, затвердженого постановою Верховної Ради України від 16 червня 2020 року № 689-IX,
пункту 9.2 (Довгострокові пріоритети діяльності Уряду) Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 471.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України 

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт акт, адреса та телефон

Департамент з питань поводження з відходами та екологічної безпеки Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-68. 

Зазначений проект Закону України «Про приєднання України до Мінаматської конвенції про ртуть» та інформаційні матеріали до нього оприлюднено на офіційному веб-сайті Міндовкілля: www.menr.gov.ua в рубриці “Громадська рада”

Консультації з громадськістю проводитимуться у формі публічного громадського обговорення (у разі скасування карантинних обмежень) та електронних консультацій з громадськістю (у форматі відеоконференції із застосуванням відповідних мобільних додатків)

Про час та дату проведення громадських слухань Міндовкілля проінформує додатково

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного законопроєкту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний веб-сайт або адресу Міндовкілля ([email protected], [email protected], м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-65, 594-91-08).

Проєкт закону

Повідомлення

Пояснювальна

Переклад

Аналітичний звіт