ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення доопрацьованого проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку маркування контрольованих речовин, товарів та обладнання»

05/01/2024 : 15:11

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення доопрацьованого проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку маркування контрольованих речовин, товарів та обладнання»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України повідомляє про оприлюднення на офіційному вебсайті доопрацьованого проєкту наказу «Про затвердження Порядку маркування контрольованих речовин, товарів та обладнання» (далі – проєкт наказу) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проєктом наказу передбачається затвердити Порядок маркування контрольованих речовин, товарів та обладнання, яким визначаються ключові вимоги до інформації, яка має бути зазначена у маркуванні, формулювання тексту для маркування контрольованих речовин, призначених для використання в певних цілях, та вимоги щодо розміщення маркування, його читабельності та стійкості.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт акта, адреса та телефон:

Департамент запобігання промисловому забрудненню та кліматичної політики Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України; вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035; тел. (044) 206 33 05.

Спосіб оприлюднення проєкту наказу: розміщення на офіційному вебсайті Міндовкілля (https://mepr.gov.ua/) у рубриках «Консультації з громадськістю» та «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на поштову адресу Міндовкілля: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035 та електронну адресу: [email protected], а також Державної регуляторної служби: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011 та [email protected] (тимчасово: [email protected]).