Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку створення та функціонування інформаційно-аналітичної системи даних про якість атмосферного повітря»

21/02/2022 : 10:27

Проєкт наказу «Про затвердження Порядку створення та функціонування інформаційно-аналітичної системи даних про якість атмосферного повітря» (далі – проєкт наказу) розроблено на виконання пункту 14 Порядку здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 827.

Проєкт наказу передбачає створення та функціонування інформаційно-аналітичної системи даних про якість атмосферного повітря, яка забезпечить інформаційну взаємодію між суб’єктами моніторингу атмосферного повітря.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт акта, адреса та телефон

Департамент сталого природокористування Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел.: (044) 594-91-26.

Проєкт наказу оприлюднено на офіційному веб-сайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua

Зауваження та пропозиції надаються на адресу Міндовкілля ([email protected], м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35,
тел. (044) 594-91-26).

Наказ

Порядок

Пояснювальна записка

Повідомлення