Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Режиму рибальства в басейні Чорного моря у 2021 році»

14/01/2021 : 15:53

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Режиму рибальства в басейні Чорного моря у 2021 році» (далі – проєкт наказу) на офіційному вебсайті Міндовкілля в мережі Інтернет – www.mepr.gov.ua, розділ «Діяльність», підрозділ «Регуляторна діяльність».

Проєкт наказу розроблено відповідно до статей 8, 31 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», абзацу шістнадцятого підпункту 154 пункту 4 Положення про Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 червня         2020 року № 614 «Деякі питання Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів».

Прийняття наказу сприятиме впорядкуванню організації промислового рибальства та раціональному використанню водних біоресурсів суб’єктами господарювання всіх форм власності в басейні Чорного моря у 2021 році.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Державне агентство рибного господарства України.

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефон

Департамент організації та регулювання рибальства Державного агентства рибного господарства України, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 45-А, тел. (044) 484-63-25, e-mail:  [email protected].

Проєкт наказу та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційних вебсайтах Міндовкілля: www.mepr.gov.ua та Держрибагентства: www.darg.gov.ua.

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного комплекту документів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються до:

Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-68).

Державного агентства рибного господарства України (м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 45-А, тел. (044) 484-63-25).

Наказ

Повідомлення

АРВ

Режим рибальства в басейні Чорного моря