Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження змін до Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів»

26/10/2020 : 13:15

Проєктом наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження змін до Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів» передбачається приведення положень Методики у відповідність до вимог законодавства України, вдосконалення механізму визначення розміру збитків, які заподіяні державі внаслідок порушення вимог водоохоронного законодавства. 

Назва органу виконавчої влади, що розробляв регуляторний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Державна екологічна інспекція України  

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефон

Відділ державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів Управління державного екологічного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції України, Новопечерський провулок. З, корпус 2, м. Київ, 01042, тел. (044) 521-20-34.

Зазначений проект наказу та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Міндовкілля: www.menr.gov.ua та Держекоінспекції: www.dei.gov.ua.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний веб-сайт або адресу Держекоінспекції (voda@dei.gov.ua, Новопечерський провулок, 3, корпус 2, м. Київ, 01042, (044) 521-20-34).

Зауваження та пропозиції до зазначеного комплекту документів  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у місячний строк з дня оприлюднення.

Зміни до Методики

Проєкт наказу

Повідомлення про оприлюднення

АРВ

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця