Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Змін до Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах»

28/08/2020 : 12:14

Проєкт наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Змін до Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах» розроблено відповідно до статті 29-1 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», статті 31 Закону України «Про тваринний світ», абзацу дев`ятого підпункту 85 пункту 4 Положення про Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 червня 2020 року № 614.

Назва органу виконавчої влади, що розробив регуляторний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефон

Управління охорони біорізноманіття та земельних ресурсів Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-27(34).

Зазначений проєкт наказу та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля www.menr.gov.ua.

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного комплекту документів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний вебсайт або адресу Міндовкілля (www.menr.gov.ua, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-68). E-mail: [email protected]

АРВ

Повідомлення про оприлюднення

Наказ

Порівняльна таблиця

Зміни