ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів, спрямованих на притягнення держави-агресора до відповідальності за екологічні злочини, зменшення екологічних наслідків військової агресії Російської Федерації та екологічне відновлення України»

07/05/2024 : 16:13

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України

«Про затвердження плану заходів, спрямованих на притягнення держави-агресора до відповідальності за екологічні злочини, зменшення екологічних наслідків військової агресії Російської Федерації та екологічне відновлення України»

Метою прийняття проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів, спрямованих на притягнення держави-агресора до відповідальності за екологічні злочини, зменшення екологічних наслідків військової агресії Російської Федерації та екологічне відновлення України» (далі – проєкт акта) є вжиття заходів, спрямованих на притягнення держави-агресора до відповідальності за екологічні злочини, зменшення екологічних наслідків військової агресії Російської Федерації та екологічне відновлення України.

Назва органу виконавчої влади, що розробляв проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв проєкт акта, адреса та телефон

Управління стратегічного планування та відновлення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, тел. (044) 206 31 46.

Проєкт акта оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля www.mepr.gov.ua.

Строк прийняття зауважень та пропозицій до проєкту акта від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення. Зауваження та пропозиції надаються на офіційний вебсайт або адресу Міндовкілля: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, 03035, тел. (044) 206 31 46; е-mail: [email protected]; [email protected].

Строки прийняття зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань подовжено до 30.06.2024 року.

Для надання зауважень та пропозицій пропонуємо також скористатись Google таблицею перейшовши за посиланням: