Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації кліматичної політики України у рамках участі в глобальній ініціативі зі скорочення викидів метану «Global Methane Pledge»

22/09/2022 : 10:23

Повідомлення
про оприлюднення проєкту 
розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації кліматичної політики України у рамках участі в глобальній ініціативі  зі скорочення викидів метану «Global Methane Pledge»

Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації кліматичної політики України у рамках участі в глобальній ініціативі  зі скорочення викидів метану «Global Methane Pledge» (далі – проєкт акта) розроблено на виконання пункту 15 доручення Віце-прем’єр-міністра з питань європейської інтеграції України Ольги Стефанішиної від 13.01.2022 № 49220/4/1-21 щодо забезпечення виконання Плану заходів за результатами участі делегації України у Конференції Організації Об’єднаних Націй зі зміни клімату, яка включала проведення 26-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об’єднаних Націй про зміну клімату, 16-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу.

Метою проєкту акта є затвердження плану заходів, забезпечення досягнення глобальної цілі зі скорочення викидів метану в рамках участі у глобальній ініціативі зі скорочення викидів метану «Global Methane Pledge».

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефони

Департамент кліматичної політики та збереження озонового шару, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 594-91-05, [email protected].

Зазначений проєкт закону оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua.

Строк прийняття зауважень і пропозицій до проєкту акту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний вебсайт або адресу Міндовкілля: вул. Митрополита Василя Липківського, 35; м. Київ, тел. (044) 594-91-05, e-mail: [email protected].

Інформаційне повідомлення

Проєкт розпорядження КМУ

План заходів

Пояснювальна записка