Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції підвищення рівня хімічної безпеки»

23/10/2020 : 13:02

Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції підвищення рівня хімічної безпеки» на виконання пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2008 р. № 1571 «Про схвалення Концепції підвищення рівня хімічної безпеки».

Реалізація вимог проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України спрямована на досягнення цілі пункту 9.2 (Довгострокові пріоритети діяльності Уряду) Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт акт, адреса та телефон

Департамент з питань поводження з відходами та екологічної безпеки Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-68.

Зазначений розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції підвищення рівня хімічної безпеки» та інформаційні матеріали до нього оприлюднено на офіційному веб-сайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua в рубриці «Консультації з громадськістю»

Консультації з громадськістю проводитимуться у формі публічного громадського обговорення (у разі скасування карантинних обмежень) та електронних консультацій з громадськістю (у форматі відеоконференції із застосуванням відповідних мобільних додатків)

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного законопроєкту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний веб-сайт або адресу Міндовкілля ([email protected], [email protected], м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-65, 594-91-08).

Проєкт розпорядження КМУ

Пояснювальна записка

Прогноз впливу проєкту акта