Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення надання адміністративних послуг при набутті та реалізації прав на об’єкти тваринного та рослинного світу та інших питань охорони та використання тваринного і рослинного світу»

15/07/2022 : 18:28

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту Закону України

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення надання адміністративних послуг при набутті та реалізації прав на об’єкти тваринного та рослинного світу та інших питань охорони та використання тваринного і рослинного світу»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України повідомляє про оприлюднення на офіційному вебсайті проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення надання адміністративних послуг при набутті та реалізації прав на об’єкти тваринного та рослинного світута інших питань охорони та використання тваринного і рослинного світу» (далі – законопроєкт) з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, проведення консультацій з громадськістю.

Метою законопроєкту є внесення змін до деяких законодавчих актів з метою приведення їх у відповідність з вимогами законів України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги».

Законопрєкт розроблено на виконання пункту 639 Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2022 рік, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 15.02.2022 № 2036-IX.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт акта, адреса та телефон:

Управління охорони біорізноманіття Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України; вул. Митрополита Василя Липківського, 35,                        м. Київ, 03035; тел. (044) 206-31-34, 206-31-53, 206-31-27.

Спосіб оприлюднення законопроєкту: розміщення на офіційному вебсайті Міндовкілля в мережі «Інтернет» (www.mepr.gov.ua) у рубриках «Консультації з громадськістю» та «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції до проєкту акта приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на поштову адресу Міндовкілля: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035 та електронну адресу: [email protected].

Законопроєкт

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

АРВ

Повідомлення