Повідомлення про проведення електронних консультацій проєкту концепції Державної цільової екологічної програми «Масштабне залісення України»

20/07/2021 : 16:12

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ

проєкту концепції Державної цільової екологічної програми

«Масштабне залісення України»

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України оголошує про опублікування проєкту концепції Державної цільової екологічної програми «Масштабне залісення України» (далі – концепція Програми) на офіційному веб-сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України мережі Інтернет – https://mepr.gov.ua, у підрозділі  «Консультації з громадськістю», розділу «Громадянам».

Назва органу виконавчої влади, що розробив акт: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва проекту: концепція Державної цільової екологічної програми  «Масштабне залісення України».

Дія Програми поширюватиметься на: центральні органи виконавчої влади, відомства, установи, організації та підприємства які мають в постійному користуванні або власності ліси.

Можливі наслідки впровадження Програми: забезпечення розширеного відтворення лісів, збалансованого розвитку лісового господарства, спрямованого на посилення екологічних, соціальних та економічних функцій лісів..

Пропозиції та зауваження до концепції Програми подаються у письмовій формі на електронну адресу: [email protected]

Консультації по проєкту концепції Програми можна отримати за телефоном (044) 206-31-26.

Відповідальна особа: Борсук Анатолій Анатолійович

Зауваження та пропозиції до проєкту концепції Програми приймаються протягом місяця з дня оприлюднення за вищевказаною електронною адресою.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю буде опубліковано шляхом оприлюднення на своєму офіційному веб-сайті, https://mepr.gov.ua, у підрозділі  «Консультації з громадськістю», розділу «Громадянам» не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Проєкт концепції програми