Вакансія Менеджер з комунікацій

Команда підтримки реформ при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів шукає Комунікаційного менеджера.

Команда підтримки реформ (RST) при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України (Міндовкілля) – це група українських професіоналів (не державних службовців), що фінансується на тимчасовій основі в рамках програми “Українська архітектура реформ” (URA), яка надає цільову технічну підтримку та допомагає Міністерству у розробці та впровадженні пріоритетних реформ.

RST при Міндовкілля було започатковано у 2017 році з метою надання допомоги Міністерству у впровадженні пріоритетних реформ у таких сферах: реформа державного управління, екологічний контроль та оцінка, реформа управління відходами, реформа лісового господарства, реформа надр, кліматична політика та питання Зеленого курсу ЄС, зменшення промислового забруднення та моніторинг якості атмосферного повітря, стале управління водними ресурсами.

Ми відкриваємо конкурс на посаду Комунікаційного менеджера.

Основними обов’язками та відповідальністю Комунікаційного менеджера будуть:

1. Реалізація комунікаційного плану Міндовкілля на воєнний час у тісній співпраці з Відділом комунікацій з громадськістю, в т.ч:

  • проведення медіа-моніторингу випадків екологічних злочинів, скоєних в Україні;
  • підготовка інформаційних дайджестів про екологічні злочини українською та англійською мовами, розповсюдження дайджестів серед міжнародних експертів та ЗМІ;
  • координація інтерв’ю та коментарів експертів Міндовкілля для міжнародних ЗМІ;
  • підготовка контенту (прес-релізів, постів, твітів, інфографіки) для сайту Міндовкілля та сторінок у соціальних мережах;
  • підготовка проектів заяв, тез та презентацій для експертів Міністерства для участі у міжнародних зустрічах та заходах високого рівня, а також підготовка звітів та репортажів за результатами зустрічей.

2. Розробка та впровадження комунікаційних стратегій та планів реформ у сфері захисту довкілля у тісній співпраці з експертами RST:

  • проактивне планування та внесення пропозицій щодо комунікаційних матеріалів, пов’язаних з реформами, а також підготовка проєктів контенту (наприклад, прес-релізів, інформаційних листів, аналітичних статей тощо) для ЗМІ та веб-сайту Міністерства;
  • розробка статей, листівок, інфографіки та інших роз’яснювальних матеріалів для різних цільових аудиторій;
  • допомога в організації публічних заходів для спікерів Міністерства та RST, які інформують про хід реформ;
  • налагодження та розвиток співпраці з національними ЗМІ для просування реформ у сфері захисту довкілля.

Зацікавлені фахівці запрошуються до подачі заявок.

Очікується, що консультаційні контракти розпочнуться у вересні 2023 року і триватимуть 12 місяців. Тривалість контракту залежатиме від наявності фінансування, потреб програми URA та результатів роботи обраного консультанта. Випробувальний термін становить два місяці.

Потенційні кандидати повинні надіслати повний пакет документів, підготовлений англійською мовою (аплікаційна форма, резюме, заява про нерозголошення та контакти двох референтів) до 18 серпня 2023 року, 23:59 (за київським часом) на електронну адресу: [email protected]. Кандидати, які подадуть неповний пакет документів, не будуть розглянуті.

Кандидати, які пройдуть відбір, будуть запрошені на письмовий тест та співбесіду.

З детальним технічним завданням можна ознайомитися нижче.

Команда підтримки реформ при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів шукає Комунікаційного менеджера

The Reform Support Team at  the Ministry of Environmental Protection and Natural Resources  is looking for the Communications Manager

ToR Communications Manager RST MEPNR (Cat. 2)

Application Form Template

Non-Disclosure-Agreement (NDA) Form