Продовжуємо працювати над Механізмом спільного кредитування між Україною та Японією

08/05/2024 : 11:41

Заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Вікторія Киреєва зустрілася з головою українського офісу Японського Агентства Міжнародного Співробітництва (JICA) Хідекі Мацунагою для продовження спільної роботи над Механізмом спільного кредитування між Україною та Японією.

Зустріч відбулася в Українському кліматичному офісі (УКО), одна з цілей якого є сприяння активній участі в глобальних кліматичних ініціативах. На зустрічі були присутні також представники Команди підтримки реформ при Міндовкілля та УКО, які будуть продовжувати підтримувати уряд України у співпраці в рамках статті 6 Паризької угоди.

Учасники обговорили роботу, яка вже ведеться, та подальші кроки для забезпечення ефективної співпраці в рамках Механізму спільного кредитування. Було підкреслено важливість залучення зацікавлених сторін у цей процес.

Україна та Японія продовжують спільні зусилля для досягнення своїх кліматичних цілей та спільної мети зменшення викидів парникових газів. 

Нагадаємо, що відповідний Меморандум про співпрацю в рамках статті 6 Паризької угоди було підписано між урядами на полях японсько-української конференції з економічного розвитку та відбудови, що відбулася 19 лютого 2024 року в м. Токіо, Японія.