Разом із державними інституціями довкілєвої сфери та усією екоспільнотою працюємо на «фронті» захисту довкілля України від окупанта

01/03/2022 : 18:56

Разом із державними інституціями довкілєвої сфери та усією екоспільнотою працюємо на «фронті» захисту довкілля України від окупанта. Ми сильні духом і налаштовані рішуче, демонструємо усьому світу нашу національну єдність і у такий непростий час продовжуємо захищати Україну.

Для повної компенсації шкоди, нанесеної довкіллю України окупантами, фіксуємо збитки для екосистем від пошкодження інфраструктури, робимо фото та відеофіксації. Маємо чітко та якісно підготувати матеріали до Міжнародного суду ООН, аби агресор відповів за все.

Продовжуємо обраховувати збитки. Запевняю усіх, наслідки для довкілля будуть зафіксовані та покладені у загальний кошик втрат від агресії росії. Окупанти заплатять за все.

Наразі вже сформований перелік усіх міжнародних договорів, угод і конвенцій, учасником яких, поки що, залишається країна агресор.

Прошу всю українську екоспільноту допомогти нам у цій справі та посилено комікувати з міжнародними партнерами, аби викинути агресора з усіх міжнародних угод у сфері захисту довкілля. Це вкрай важливо сьогодні для України і для усього світу!

Оперативний штаб Міндовкілля працює 24/7. Лісівники, водники, державні екологічні інспектори і працівники ПЗФ цілодобово тримають руку на пульсі та готові невідкладно реагувати. Усі техногенні аварії швидко локалізуються та наразі не несуть загрози здоров’ю українців.

Дякую Державна екологічна інспекція УкраїниДержавне агентство водних ресурсів УкраїниДержавне агентство лісових ресурсів України та Державне агентство України з управління зоною відчуження, що у такий непростий час, ризикуючи власним життям, виконують свою роботу на місцях, допомагають волонтерам та населенню, а також у лавах ЗСУ та тероборони захищають нашу країну від окупанта.

Також дякую усім громадським активістам, екологам, департаментам екології ОДА та ДСНС України за збір інформації про наслідки для довкілля від агресії окупанта. Ми разом! Ми сильні! Україна переможе!