Реформа державної системи моніторингу довкілля – це одна з ключових реформ сьогодення, адже без неї неможливий вступ України до ЄС.

20/05/2023 : 14:57

Про це під час круглого столу щодо реформи державної системи моніторингу довкілля в Україні зауважила заступник Міністра Вікторія Киреєва. 

На заході Вікторія Киреєва спільно з Командою підтримки реформ Міндовкілля та фахівцями міністерства подискутувала з понад сотнею представників громадських організацій та бізнесу щодо того як в Україні впровадити ефективну, прозору та відкриту систему моніторингу довкілля.

«Завдання Міндовкілля побудувати комплексний державний моніторинг довкілля, який не лише відповідатиме вимогам ЄС, а й задовольнить запит суспільства. Адже суспільство просто хоче оперативно отримувати інформацію про якість повітря, стан наших лісів, водойм та ґрунтів», – зауважила Вікторія Киреєва.

Аби врахувати всі пропозиції громадськості та бізнесу щодо реформування системи моніторингу у Міндовкіллі створили відповідні робочі групи. Тож запрошуємо фахівців до співпраці.

Подати заявку для участі у робочій групі можна до 10 червня (обов’язково зазначати у яку підгрупу включити), надіславши відповідну інформацію на електронну адресу: [email protected] або на [email protected]