Проміжні результати реформи – у фокусі робочої поїздки на Хмельниччину та візиту до Ярмолинецького лісгоспу Міністра Руслана Стрільця.
«Попри те, що 46% території лісгоспу належить до природно-заповідного фонду, лісівники виконують свої завдання та наповнюють бюджети. Велика увага лісівників приділяється збереженню живої природи. Лісництва офісу відмовились від вирощування інвазійних видів. Торік у лісових господарствах офісу вирощено понад 8 млн. сіянців дуба звичайного. Із них майже 400 тис передано для висадки в південних областях. Такі сіянці з південних районів Хмельниччини підходять для північних районів Одеської та Миколаївських областей», – повідомив Руслан Стрілець на своїй сторінці у фейсбуці.
Показники Подільський лісовий офіс ДП “Ліси України” (Хмельницька, Тернопільстка та Чернівецька області) за 2023 рік говорять самі за себе:
За минулий рік Подільським офісом сплачено майже 600 тис. грн податків до місцевого та державного бюджетів.
23 тис. грн. – середня заробітна плата працівника Подільського офісу. Ріст на 9% порівняно з 2022 роком.
Збудовано 16 нових рекреаційних пунктів. Це допомагає скоротити кількість пожеж. Наприклад, на Хмельниччині торік сталося лише 2. Це в 11 разів менше, ніж у 2022 році.
Такі показники росту маємо попри війну. До того ж, лісівники Ярмолинецького лісгоспу відомі тим, що виготовляють власну еко-продукцію та допомагають українським військовим. Прибуток від її реалізації за минулий рік склав – 3.5 млн гривень. З початком повномасштабної війни філія ініціювала виготовлення сухпайків для української армії. За майже два роки війни нашим захисникам доставлено понад 12 тисяч сухпайків.
«Дякую лісівникам за клопітку працю та колосальний внесок у розвиток країни. Саме ви є рушіями реформи лісового господарства, від вас залежить майбутнє галузі. Впевнений, наш розвиток не зупинить ніякий агресор», – наголосив Руслан Стрілець.