Руслан Стрілець: Синхронізуємо зусилля влади та міжнародних партнерів задля сталого проходження опалювального сезону

27/09/2023 : 21:29

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець разом з Віце-прем’єр-міністром України – Міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук, представниками United Nations OCHA та органів виконавчої влади обговорили забезпечення дровами незахищених верств населення на прифронтових територіях.

Зосередилися на логістичних та фінансових питаннях доставки дров. В умовах обмеженості державного бюджету вкрай важлива підтримка міжнародних партнерів.

«Приділяємо велику увагу формуванню ринку деревини. Багато зроблено для того, щоб він вийшов з тіні. Тож Державне агентство лісових ресурсів України має якнайшвидше напрацювати чітку та прозору ціну паливних дров для регіонів. У разі потреби – скоригувати логістику. Зменшити вартість дров, де це можливо зробити. Вона має відповідати потребам воєнного часу. Підприємства ДП “Ліси України” здатні повністю забезпечити потреби регіонів. Наразі на складах понад 130 тис кубометрів дров», – наголосив Руслан Стрілець.

Дякуємо міжнародним партнерам за підтримку українців. Робимо спільні кроки, аби усі громадяни цієї зими були з теплом.