Руслан Стрілець: Україна звернулась до ЄС щодо відмови від купівлі та використання російської лісопродукції

02/03/2022 : 15:39

Про це в.о. Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Вже 7 днів поспіль російські окупанти щоденно випускають сотні ракет та бомблять житлові райони України, вбивають наших захисників та мирних жителів, спричиняють великі техногенні катастрофи, які матимуть наслідки не лише для України, а й для усього світу.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України через Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine направило звернення до Ради Європейського Союзу щодо заборони імпорту російської лісопродукції та виробів з деревини!

Жодне російське дерево не повинно фінансувати шалену руйнацію в мирній країні та екологічні катастрофи у світі. Закликаємо міжнародну спільноту підтримати в цьому Україну. Адже наразі економіка країни-агресора суттєво залежить від експорту необробленої деревини та пиломатеріалів. У 2021 році обсяг експорту з росії становив близько 14 мільярдів доларів США.

Фактично купівля російської лісопродукції та виробів із деревини – це підтримка смертей та руйнувань в Україні!

Також Міндовкілля підготувало звернення до Лісової опікунської ради (FSC) та Програми затвердження лісової сертифікації (PEFC) щодо негайного анулювання усіх сертифікатів ведення лісового господарства та ланцюжка постачання для компаній окупанта.

Все буде Україна!

Слава Україні!

#SayNoRussianForest