У Міндовкіллі відповіли на питання громадян під час урядової «гарячої лінії»

15/02/2022 : 18:33

Щоб поспілкуватися з громадянами та обговорити питання у сфері захисту довкілля, які їх хвилюють, керівництво Міндовкілля регулярно бере участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України.

15 лютого протягом двох годин на питання громадян відповідали заступники Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Михайло Хорєв, Роман Шахматенко та Ірина Ставчук. На пряму телефонну лінію Уряду звернулися жителі Київщини, Одещини та Івано-Франківщини.

Серед питань, що найбільше хвилювали громадян:

  • Яким чином громадськість може долучитися до створення нормативно-правових документів у сфері захисту довкілля?
  • Куди звертатися якщо виявив несанкціонований скид забруднюючих речовин підприємством?

Крім того, до Міндовкілля надійшли пропозиції щодо удосконалення державних програм у сфері захисту довкілля. 

Заступники Міністра у межах своїх компетенцій надали роз’яснення громадянам із поставлених питань. Зокрема, заступник Міністра Роман Шахматенко розповів, що у разі виявлення незаконних дій, що шкодять довкіллю та порушення природоохоронного законодавства, громадянам потрібно звертатися до Державної екологічної інспекції України за телефонами: +38 (044) 521-20-38, 38 (044) 521-20-40, або надіслати інформацію на e-mail: [email protected]

Нагадаємо, що громадяни можуть безкоштовно звернутись на пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів України за номером – 1545.