Увага! Триває громадське обговорення звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище планованої діяльності «Розширення універсального причалу на річці Дунай у Міжнародному вільному порту Джурджулешти»

06/04/2023 : 18:04

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище планованої діяльності «Розширення універсального причалу на річці Дунай у Міжнародному вільному порту Джурджулешти»

У рамках дотримання Україною зобов’язань за Конвенцією Еспо та з метою забезпечення рівних можливостей для участі громадськості у процедурі оцінки транскордонного впливу на навколишнє середовище, відповідно до листа Міністерства навколишнього середовища Республіки Молдова стосовно участі України у процедурі здійснення оцінки транскордонного впливу на навколишнє середовище планованої діяльності «Розширення універсального причалу на річці Дунай у Міжнародному вільному порту Джурджулешти», повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище.

Пропозиції (зауваження) направляти за адресою:
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс. (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, e-mail: [email protected].

Строк громадського обговорення: 35 робочих днів до 25 травня 2023 року (включно).

Після завершення громадських обговорень Міндовкілля забезпечить направлення всіх зауважень та пропозицій, в разі їх надходження, від органів влади та зацікавленої громадськості щодо аспектів, які необхідно врахувати при підготовці рішення стосовно зазначеної діяльності, до Міністерства навколишнього середовища Республіки Молдова.

ЗВІТ

Лист щодо врахування пропозицій Української сторони до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля