Війна отруює довкілля: внаслідок збройної атаки росії по складах на Одещині у повітря потрапило понад 240 тисяч тонн забруднюючих речовин

02/07/2024 : 9:25

Наприкінці червня, внаслідок ворожої атаки, сталася масштабна пожежа на одному зі складів у Одеській області. Площа загоряння становила понад 3 тисячі кв.метрів.

Екоінспекторами здійснено оперативний виїзд на місце, щоб зафіксувати шкоду, завдану довкіллю через злочинні дії ворога. 

На основі вихідних даних було встановлено, що  в  результаті  пожежі відбувся викид понад 240 тисяч тонн забруднюючих речовин в атмосферне повітря/ Орієнтовний розмір збитків – понад 720 тисяч гривень.

Державна екологічна інспекція України з перших днів повномасштабного вторгнення працює в епіцентрі злочинів росії проти довкілля. Реформування системи екоконтролю надасть екоінспекторам більше можливостей та інструментів для фіксації злочинів проти навколишнього природного середовища і збору доказів для притягнення ворога до відповідальності.Детальніше про реформування системи екоконтролю читайте на сайті Міндовкілля за посиланням https://mepr.gov.ua/usefullinks/ekokontrol/