Транскордонні консультації

Увага! Триває громадське обговорення проєкту «Інтегрований національний план з енергетики та клімату Республіки Молдова на період 2025–2030 рр.»

Повідомляємо про початок громадського обговорення проєкту «Інтегрований національний план з енергетики та клімату Республіки Молдова на період 2025-2030 рр.»

Міністерство навколишнього середовища Республіки Молдова у рамках процедури, передбаченої статтею 10 Протоколу про стратегічну екологічну оцінку до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище (Конвенція Еспо), відповідно до положень Директиви Європейського Парламенту і Ради 2011/92/ЄС від 13 грудня 2011 року про оцінювання впливу деяких публічних і приватних проектів на довкілля (кодифікація) звернулося до Української сторони щодо участі України у транскордонних консультаціях по проєкту «Інтегрований національний план з енергетики та клімату Республіки Молдова на період 2025-2030 рр.».
З метою забезпечення можливості для участі громадськості у стратегічній екологічній оцінці, запрошуємо взяти участь у громадському обговоренні проєкту та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції (зауваження) направляти за адресою:

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс. (044) 206-31-35, e-mail: [email protected].

Строк громадського обговорення: до 20 березня 2024 року (включно).

Після завершення громадських обговорень Міндовкілля забезпечить направлення всіх зауважень та пропозицій, в разі їх надходження, від органів влади та зацікавленої громадськості до Міністерства навколишнього середовища Республіки Молдова.

SEA Report 2030 Moldova ENG

NECP Moldova_draft Eng