Повідомлення про оприлюднення доопрацьованої редакції проєкту Закону України «Про хімічну безпеку та управління хімічною продукцією»

01/12/2021 : 17:05

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення доопрацьованої редакції проєкту Закону України

«Про хімічну безпеку та управління хімічною продукцією»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Міндовкілля повідомляє про оприлюднення з 01 грудня 2021 року з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на офіційному вебсайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України доопрацьованої редакції проєкту Закону України «Про хімічну безпеку та управління хімічною продукцією» (далі – проєкт Закону України).

Метою проєкту Закону України є визначення правових, організаційних та економічних засад у сфері забезпечення хімічної безпеки, спрямованих на запобігання негативному впливу хімічної продукції на довкілля та здоров’я населення, встановлення відносин, що виникають у сфері управління хімічною безпекою, з урахуванням міжнародних зобов’язань України у цій сфері.

Реалізація проєкту Закону України спрямована на виконання вимог абзацу другого пункту 3 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2021 року «Про заходи щодо підвищення рівня хімічної безпеки на території України», введеного в дію Указом Президента України  від 19.03.2021 № 104, пункту 403 плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 276.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт акт, адреса та телефон

Департамент з питань поводження з відходами та екологічної безпеки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-68.

Спосіб оприлюднення законопроєкту: розміщення на офіційному вебсайті Міндовкілля в мережі «Інтернет» (www.mepr.gov.ua) у рубриках «Консультації з громадськістю» та «Регуляторна діяльність».

Консультації з громадськістю проводитимуться у формі публічного громадського обговорення (у разі скасування карантинних обмежень) та електронних консультацій з громадськістю (у форматі відеоконференції із застосуванням відповідних мобільних додатків).

Строк прийняття зауважень та пропозицій до від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції до проєкту Закону України надаються на офіційний вебсайт або адресу Міндовкілля ([email protected], вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-65, 594-91-08).

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проєкту, також Державній регуляторній службі України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011. Адреса електронної пошти: [email protected].

Повідомлення

Проєкт Закону

Пояснювальна

Фінансово-економічні розрахунки

Порівняльна таблиця

АРВ