ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Правила технічної експлуатації  полігонів, припинення експлуатації, рекультивації та догляду за полігонами після припинення їх експлуатації »

07/06/2024 : 10:52

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Правила технічної експлуатації  полігонів, припинення експлуатації, рекультивації та догляду за полігонами після припинення їх експлуатації »

Проєкт наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Правила технічної експлуатації  полігонів, припинення експлуатації, рекультивації та догляду за полігонами після припинення їх експлуатації», розроблений з метою реалізації положень частини третьої статті 40 Закону України «Про управління відходами».

Метою проєкту наказу є встановлення єдиних правил технічної експлуатації полігонів, припинення експлуатації, рекультивації та догляду за полігонами після припинення їх експлуатації.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт наказу

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт накази, адреса та телефон 

Департамент цифрової трансформації, електронних публічних послуг та управління відходами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-68, [email protected].

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу приймаються протягом місяця з дня його оприлюднення на вказану пошту та електронну адресу.